• ۰٣١٣٢٢۰ ٥٦٤٥

شهروند الکترونیکی

این دوره های با هدف افزایش سطح آگاهی شهروندان گرامي جهت کار با رايانه در سال ۱۳۹۲ تهيه و تدارک ديده شده است . و با توجه به اينکه اساس اين فعاليت ها هنوز تغييري نداشته و افرادي که علاقه به آموزش اين سطح از اطلاعات دارند ميتوانند به صورت زير از اين اقدام نمايند.  سرفصل‌هاي دوره

۱- ثبت نام

            کاربران گرامی لازم است از این مسیر ثبت نام اولیه خود را در سیستم تکمیل کنند. 

۲- دریافت پیامک نام کاربری و رمز عبور

            پس از ثبت نام مخاطبین گرامی پیامکی حاوي اطلاعات اوليه ورود به سيستم نمايش ويدئو ها (LMS) به همراه آدرس سایت مذکور ارسال می‌گردد.

۳- ورود به سیستم

پس از ورود به آدرس ذکر شده لازم است کلمه کاربری و رمز ارسال شده توسط پیامک را در محل مشخص شده وارد نماییدو دکمه ثبت را فشار دهید. تا به سیستم نمایش دوره ها و ثبت نام در آنها وارد شوید.

۴- انتخاب دوره شهروند الکترونیکی

با انتخاب "ثبت نام در دوره ها" از منو، صفحه جدید را باز کنید. از گروه  فرهنگ شهروندی دوره شهروند الکترونیکي را انتخاب نماييد و گزينه نحوه پرداخت نقدي را انتخاب کنيد

۵- فعال شدن دوره و مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال به صورت برخط پرداخت نمایید.

            پس از پرداخت، محتوای دوره برای مطالعه و نمایش فیلم ها فعال خواهد شد.

۶- نمایش محتوا

            از منو " مطالعه دوره" را انتخاب نمایید و از لیست کشویي دوره شهروند الکترونيکي را انتخاب نماييد و وارد صفحه مربوط شويد.

۷- نمایش محتوا

 به ترتیب فصل اول برای شما نمایش داده میشود و پس از طي اين فيلم و پاسخ سوال هاي پايان فصل، فصل هاي بعدي براي شما نمايش داده خواهد شد.

۸- آزمون نهایی

            پس از مطالعه کامل دوره و محتوای مربوط شما می‌توانید درخواست آزمون را از قسمت پایين همين محتواي آخر انتخاب نماييد. با هماهنگي قبلي و مراجعه به محل مرکز آموزش و پرداخت هزينه آزمون در صورت موفقيت در آزمون، مدرک شهروند الکترونيكي دريافت مي‌كنيد. 

افزودن ديدگاه