• ۰٣١٣٢٢۰ ٥٦٤٥

دوره های آموزش پایه فناوری اطلاعات ویژه شهرداری ها

مرکز آموزش سازمان فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان، اقدام به برگزاری دوره‌های هفت‌گانه آموزشي ICDL به صورت غیر حضوری نموده است. این دوره‌ها به صورت بسته‌های آموزشي الف: ICDL۱ شامل درس Windows , Internet   ب- ICDL۲ شامل درس Word , Excel ج- ICDL۳ شامل PowerPoint و Access می‌باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند دوره منتخب را در زمان مقرر مطالعه و برای آزمون پایان دوره اعلام آمادگی نمايند. همچنين دانشبراني که مايلند بدون مطالعه محتوا در آزمون شرکت نمايند با انتخاب گزينه مورد نظر در اين دور‌ه‌ها شرکت نمايند. آزمون به صورت حضوري در مرکز آموزش فاوا واقع در اصفهان خ آمادگاه روبروي هتل عباسي مجتمع عباسي برگزار مي‌گردد.  

دستورالعمل و شیوه ثبت‌نام در دوره:

·         جهت ثبت نام در سامانه از آدرس   ICTLMS.Isfahan.ir اقدام و نام کاربری و رمز عبور خود را از ایمیل خود دریافت نمائید.

نکته۱ : درج مشخصات محل کار جهت پیگیری های بعدي  ضروري است.
نکته۲: الصاق عکس با ابعادJPG ۹۰*۱۲۰pix    در زمان ثبت نام الزامی است. 
  با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه   ICTLMS.Isfahan.ir شوید. سپس از قسمت "ثبت نام در دوره"، دوره های فناوری اطلاعات شامل "ICDL های مقدماتی " بر اساس نیاز انتخاب نمایید.

·        دوره مورد نظر را انتخاب و با توجه به تخفیف در نظر گرفته شده، پرداخت دوره اعتباری را انتخاب نمایید.

·        با تایید موارد انتخابی پیغام" ثبت نام اولیه با موفقیت انجام گردید" مشاهده خواهید کرد.

·        مبلغ دوره را پس از محاسبه تخفیف برای دوره‌ها ۲۵% و برای آزمون (ویژه پرسنل شهرداري ها) ، به حساب ۱۰۴۴۹۷۹۹۷۰۰۳ ملي به نام سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان واريز نماييد.

نام دوره

نام محتوا

هزینه دوره غیر حضوری با آزمون  

هزینه آزمون و صدور مدرک   (ریال)

ICDL۱

مبانی کامپیوتر

1.545.000

با تخفيف 10%

 1.395.000

797.000

ویندوز

اینترنت

ICDL۲

Word

2.317.000

با تخفيف 30%

1.782.000

797.000

Excel

ICDL۳

Power Point

2.074.000

با تخفيف 30%

1.595.000

797.000

Access

 

لطفا به نکات زیر توجه شود: در صورتی که دانشبران محترم از شهرداری اصفهان درخواست شرکت در طرح فوق را دارند لازم است از طرف مدیریت آموزش شهرداری اصفهان به این مرکز معرفی شوند.

·        کپی کارت پرسنلی و فیش پرداخت را در یک کاغذ A۴ زیراکس نموده و شماره تماس همراه و کد دوره ثبت‌نامی را قید نموده و به شماره تماس ۳۶۶۱۲۴۹۶-۰۳۱ فاکس نمایيد.  

·        پس از ۲۴ ساعت با ارسال پیامک، دوره مورد نظر برای شما فعال خواهد شد.

·        در صورت انتخاب آزمون، لازم است پس انتخاب در سایت مذکور ، هماهنگی زمان آن با دفتر ثبت نام انجام شود سپس در زمان مقرر در محل مرکز‌ آموزش سازمان فاوا حضور داشته باشيد.

·        پس از موفقیت در آزمون، مدرک دوره ده روز پس از درخواست دانشبر صادر خواهد شد. 

افزودن ديدگاه