• ۰٣١٣٢٢۰ ٥٦٤٥

آزمون مهارت های هفت گانه ویژه پرسنل محترم شهرداری های استان اصفهان

مرکز آموزش سازمان فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان، اقدام به برگزاری دوره‌های هفت‌گانه آموزشي ICDL به صورت غیر حضوری نموده است. این دوره‌ها به صورت بسته‌های آموزشيICDL۱ شامل درس Windows , Internet و ICDL۲ شامل درس Word , Excel و ICDL۳ شامل PowerPoint و Access می‌باشد. علاقه‌مندان می‌توانند دوره منتخب را در زمان مقرر مطالعه و برای آزمون پایان دوره اعلام آمادگی نمايند. همچنين دانشبراني که مايلند بدون مطالعه محتوا در آزمون شرکت نمايند با انتخاب گزينه مورد نظر در اين دور‌ه‌ها شرکت نمايند. آزمون به صورت حضوري در مرکز آموزش فاوا واقع در اصفهان خ آمادگاه روبروي هتل عباسي مجتمع عباسي برگزار مي‌گردد. دستورالعمل و شیوه ثبت‌نام در دوره: · جهت ثبت نام در سامانه از این اینجا اقدام و نام کاربری و رمز عبور دریافت نمائید. نکته۱ : درج مشخصات محل کار جهت پیگیری های بعدي ضروري است. نکته۲: الصاق عکس با ابعادJPG ۹۰*۱۲۰pix در زمان ثبت نام الزامی است. با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سیستم شوید و صفحه ثبت نام سپس دوره های فناوری اطلاعات را انتخاب نمایید. · دوره مورد نظر را انتخاب و با توجه به تخفیف در نظر گرفته شده، پرداخت دوره اعتباری را انتخاب نمایید. · با تایید موارد انتخابی پیغام" ثبت نام اولیه با موفقیت انجام گردید" مشاهده خواهید کرد. · مبلغ دوره را پس از محاسبه تخفیف برای دوره‌ها ۲۵% و برای آزمون۷۰%(ویژه پرسنل شهرداري هاي استان اصفهان) ، به حساب ۱۰۴۴۹۷۹۹۷۰۰۳ ملي به نام سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان واريز نماييد

ICDL_0.jpg

 

·        کپی کارت پرسنلی و فیش پرداخت را در یک کاغذ زیراکس نموده و شماره تماس همراه و کد دوره ثبت‌نامی را قید نموده و به شماره تماس ۳۶۶۱۲۴۹۶-۰۳۱ فاکس نمایيد.  

·        پس از ۲۴ ساعت با ارسال پیامک، دوره مورد نظر برای شما فعال خواهد شد.

·        در صورت انتخاب آزمون، لازم است پس انتخاب یکی از زمان‌های اعلام شده در سیستم، در زمان مقرر در محل مرکز‌ آموزش سازمان فاوا حضور داشته باشيد.

·        پس از موفقیت در آزمون، مدرک دوره ده روز پس از درخواست دانشبر صادر خواهد شد.

افزودن ديدگاه