• ۰٣١٣٢٢۰ ٥٦٤٥
image doreha: 

رتوش عکس در فتوشاپ

رتوش عکس در فتوشاپ

روتوش Retouch

در واقع Retouch یک فرآیند کامل جهت بررسی کامل یک تصویر از موها تا کفش ها در تصویر است که تک تک اجزای یک تصویر مورد بررسی دقیق و ریزبینی قرار گرفته و می بایست توسط تکنیک های متفاوتی که برای رفع عیوب وجود دارد آنها را برطرف نمود.

رتوش عکس - از گرفتن عکس تا  چاپ و تحویل به مشتری

After effect

After effect

1.    سازماندهی پروژه
2.    ساختن کامپوزیشن 
3.    هماهنگ کردن موزیک وانیمیشن
4.    آموزش اضافه کردن انواع فایل تصویری و ویدئویی درپروژه و نحوه استفاده از آن 
5.    آموزش ایجاد تکنیک حرفه ای Double Exposure همراه ابزارهای Mask
6.    آموزش تکنیک طراحی تیتراژ متن متحرک همراه با ماسک
7.    آموزش طراحی رشد گل و برگ بصورت انیمیشن بخش دوم ایجاد شاخه درخت متحرک

نرم افزار گرافیکی Illustrator

نرم افزار گرافیکی Illustrator

عبارت ایلوستریتور Illustrator به معنی تصویرگر می باشد. نرم افزار ایلوستریتور برنامه ای است محصول شرکت معروف ادوبی که می توان با آن اشکال را با بردارها ترسیم کرد.

از نرم افزار illustrator بیشتر برای کشیدن تصاویر، کارتون ها، نمودارها، چارت ها و لوگو ها، طراحی های مختلف استفاده می کنند.

در مقایسه با تصاویری که بر اساس پیکسل و نقطه هستند، نرم افزار illustrator از معادلات و روابط ریاضی برای کشیدن اشکال استفاده می کند و این خصوصیت باعث می شود تا طرح های وکتور قابلیت مقیاس پذیر خوبی داشته باشند تا هنگام کم یا زیاد کردن مقیاس از کیفیت اولیه آن کاسته نشود.

نرم افزار Corel Draw

نرم افزار Corel Draw

طراحی تصاویر با استفاده از بردار توسط این نرم افزار به شما این امکان را میدهد تا تصاویری با قابلیت تغییر در ابعاد ایجاد نمایید. این نرم افزار از خانواده شرکت Corel یکی از معروفترین برند های حوزه گرافیک میباشد.  نرم افزار Corel Dra معمولاً برای طراحی و کمتر برای ویرایش تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد. البته از هر دو مد بُرداری و پیکسلی پشتیبانی می کند.

کاربردهای نرم افزار کارل دراو (Corel Draw) چیست؟

وضعيت تخفيف: 
دوره تخفيف دارد
درصد تخفيف: 
20%

فتوشاپ

فتوشاپ